Varžybų organizatorius: ŠŠMK agility sekcija „Akela“
Data: 2020 m. rugsėjo 19 d. (šeštadienis)
Varžybų teisėjas: Inga Jarv (Estija)


Vieta: Purienų g. 48. Šiauliai

Koordinatės: 55°57'17.4"N 23°19'24.8"E
Varžybų aikštės danga: natūrali žolė
Aikštės dydis: 20X40 m.
Varžybų zoninių kliūčių danga: gumos granulės
Maksimalus dalyvių skaičius - 100

Registracija:
Varžybų registracija išankstinė, iki 2020.09.14 (pirmadienio) imtinai.
Užpildę registracijos formą, pasitikrinkite ar atsiradote dalyvių sąrašuose.

Dalyvio mokestis:

Agility0 - 10 €
Agility1 - 15 €
Agility2 - 15 €
Agility3 - 15 €

NEATVYKUS Į VARŽYBAS be išankstinio (iki registracijos pabaigos) organizatorių įspėjimo, dalyvio mokestis privalo būti sumokėtas. Nesumokėjus startinio mokesčio organizatorius pasilieka teisę neįtraukti dalyvio į kitų organizatoriaus organizuojamų varžybų dalyvių sąrašus iki nebus sumokėtas mokestis už šias varžybas.

Dalyvio mokestis mokamas pasibaigus registracijai ir organizatoriams patvirtinus, kad varžybos tikrai įvyks. Priklausomai nuo situacijos dėl COVID-19, klubas pasilieka teisę atšaukti varžybas.

Kilus neaiškumams dėl registracijos ar kitais klausimais, kreipkitės el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Varžybų tvarkaraštis:

Registracija 09.30
Varžybų pradžia 10.00

Pradedančiųjų A0 (I trasa)
Pradedančiųjų A0 (II trasa)

Egzaminas Jumping A3 (I trasa)
Egzaminas Agility A3 (II trasa)

Open Agility

Egzaminas Agility A2 (I trasa)
Egzaminas Agility A2 (II trasa)

Egzaminas Agility A1 (I trasa)
Egzaminas Agility A1 (II trasa)

 

Pastaba:
Pradedančiųjų A0 varžybose dalyvauti galima šunims nuo 12 mėn. amžiaus. Pradedančiųjų A0 trasa sudaroma tik iš šuolio barjerų ir kietų maišų. Šunys registruojami į kategorijas pagal FCI taisykles ir šoka per viena pakopa mažesnį aukštį.

Trasų eiliškumo tvarka gali būti patikslinta po registracijos.

Apdovanojimai:

Egzaminai – A1, A2 ir A3 dalyviai apdovanojami susumavus abiejų trasų rezultatus (I trasa + II trasa), atskirai Large, Medium ir Small kategorijose. Bet kuri kategorija (Small, Medium ar Large), kurioje dalyvauja trys ar mažiau šunų, organizatorių nuožiūra vertinant rezultatus ir apdovanojant jungiama prie kitos kategorijos (pvz. Small+Medium).

Pradedantieji A0 dalyviai apdovanojami susumavus abiejų trasų rezultatus (I trasa + II trasa), atskirai Large, Medium ir Small kategorijose. Bet kuri kategorija (Small, Medium ar Large), kurioje dalyvauja trys ar mažiau šunų, organizatorių nuožiūra vertinant rezultatus ir apdovanojant jungiama prie kitos kategorijos (pvz. Small+Medium).

Open Agility - dalyviai apdovanojami atskirai Large, Medium ir Small kategorijose. Bet kuri kategorija (Small, Medium ar Large), kurioje dalyvauja trys ar mažiau šunų, organizatorių nuožiūra vertinant rezultatus ir apdovanojant jungiama prie kitos kategorijos (pvz. Small+Medium).

Organizatoriai pasilieka teisę skirti papildomus prizus.

Kita informacija:

Varžybose bus naudojama elektroninė starto/finišo matavimo sistema.
Varžybos vyks pagal FCI Agility taisykles. Varžybose gali dalyvauti tik skiepyti šunys. Varžybose gali dalyvauti ir neturintys kilmės dokumentų šunys. Agility darbo knygeles dalyviai pateikia sekretoriatui prieš varžybas. Rujojančios kalės startuoja nuo kilimėlio, apie tai varžybų organizatoriams pranešti registruojantis varžybų metu.

Įskaitinės – tai varžybos, kurių metu vyksta agility egzaminai, kurių rezultatai įskaitomi persivedant iš vienos klasės į kitą.

DĖMESIO: Visoje teritorijoje prašome laikytis švaros. Prašome lauke vedžioti šunis su pavadėliu ir tam nurodytose vietose.