Data: 2019m Birželio 1-2 (Šeštadienis– Sekmadienis)

Varžybų organizatorius: ŠŠMK Agility sekcija Akela

VIETA: Purienų g. 48, Šiauliai

TEISĖJAS: Svetlana Kreslina (Latvia)

DANGA: natūrali žolė (1)

Aikštės dydis: 20X40 m

Varžybų zoninių kliūčių danga: buomas, sūpynės, kalnas – guma.

Dalyvių skaičiaus limitas: 100.

 

Varžybų PROGRAMA (DEMESIO! Programa gali būti tikslinama pasibaigus dalyvių registracijai):

 

ŠEŠTADIENIS

Registracija 09.30
Varžybų pradžia 10.00

I Pradedančiųjų A0 trasa
II Pradedančiųjų A0 trasa

I Open Agility
II Open Agility (LT CACAg)

I Open Jumping
II Open Jumping

 

SEKMADIENIS

Registracija 08.30
Varžybų pradžia 09.00

III Pradedančiųjų A0 trasa
IV Pradedančiųjų A0 trasa

III Open Jumping
IV Open Jumping (LT CACAg)

III Open Agility
IV Open Agility

 

Open (A1, A2, A3 klasės) dalyviai kiekvieną varžybų dieną įveiks po 4 trasas (2 Agility ir 2 Jumping). Kiekvienos trasos rezultatai bus skaičiuojami pagal standartinių varžybų Open trasų tvarką.

Varžybų metu vyks II atrankos į Agility Pasaulio čempionatą etapas. Visų Open trasų rezultatai bus skaičiuojami atrenkant dalyvius į 2019 m. FCI Pasaulio agility čempionatą (reitingavimo tvarką ir kt. informaciją rasite Atviros atrankos į Pasaulio agility čempionatą nuostatuose).

Dalyviai, norintys dalyvauti atrankoje, iki registracijos pabaigos turi pateikti galiojančio LKD nario bilieto kopiją el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Visi, pateikę bilieto kopiją, el. paštu gaus patvirtinimą. Negavus patvirtinimo prašome kreiptis į organizatorius dar kartą.

Pradedančiųjų (A0) klasės dalyviai kiekvieną dieną įveiks po 2 trasas, sudarytas iš kietų maišų ir šuolio barjerų. Šunys registruojami į kategorijas pagal FCI taisykles ir šoka per viena pakopa mažesnį aukštį.  Pradedančiųjų (A0) klasėje gali dalyvauti A1-A3 dar nestartavę šunys, kurių amžius 12 ir daugiau mėn.

LT CACAg (Kandidatas į Lietuvos agility čempionus). Šis titulas suteikiamas šuniui, įveikusiam II Open Agility ar IV Open Jumping trasą su 0 baudos taškų ir tapusiam tos trasos nugalėtoju, t.y. užėmusiam savo kategorijoje (S, M, L) I-ąją vietą.

 

REGISTRACIJA:

Varžybų registracija išankstinė, iki 2019-05-26 (sekmadienio) imtinai.

Užsiregistravę pasitikrinkite ar esate sąrašuose:

Dalyvio mokestis:

Open (A1, A2, A3) dalyviams:
30 EUR – abi dienos visos trasos.
20 EUR – viena diena.

Jei dalyviai pageidauja dalyvauti ne visose trasose jie gali pasirinkti vieną ar kelis trasų blokus. Jei dalyviai pasirenka kelis blokus jų kaina sumuojama:

10 EUR Agility I+Agility II (šeštadienis)
10 EUR Agility III+Agility IV (sekmadienis)
10 EUR Jumping I+ Jumping II (šeštadienis)
10 EUR Jumping III +Jumping IV (sekmadienis)

Pradedančiųjų (A0) klasės dalyviams:
20 EUR – abi dienos.
10 EUR – viena diena.

Dalyvio mokestis mokamas vietoje arba išankstiniu pavedimu į ŠŠMK banko sąskaitą:

Šiaulių šunų mylėtojų klubas
Įmonės kodas 193123560
Bankas Swedbank A/s LT83730001012921197

Darant pavedimą skiltyje „mokėjimo paskirtis“ nurodyti „agility“.

Mokėjimo nurodymo kopiją prašome atsiųsti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..


Neatvykus į varžybas be išankstinio (iki registracijos pabaigos) organizatorių įspėjimo, dalyvio mokestis privalo būti sumokėtas. Nesumokėjus startinio mokesčio organizatorius pasilieka teisę neįtraukti dalyvio į kitų organizatoriaus organizuojamų varžybų dalyvių sąrašus iki nebus sumokėtas mokestis už šias varžybas.

Dalyviai, iki nurodyto termino turi pateikti registracijos formą (prašymą dalyvauti atrankoje).

APDOVANOJIMAI:

Šeštadienis - Agility (Open agility I+Open argility II (sumuojami 2 trasų rezultatai)) ir Jumping (Open Juping I+Open Jumping II (2 trasų rezultatai))
Sekmadienis - Agility (Open agility III+Open agility VI (sumuojami 2 trasų rezultatai)) ir Jumping (Open Juping III+Open Jumping IV (2 trasų rezultatai))
Nugalėtojai bus apdovanojami atskirai Large, Medium ir Small kategorijose.

Bet kuri kategorija (Small, Medium ar Large), kurioje dalyvauja trys ar mažiau šunų, organizatorių nuožiūra vertinant rezultatus ir apdovanojant gali būti jungiama prie kitos kategorijos (pvz. Small+Medium). Apdovanojamos trys pirmosios vietos. Organizatoriai pasilieka teisę skirti papildomus prizus.

KITA INFORMACIJA:

Varžybos vykdomos pagal Tarptautines FCI Agility varžybų taisykles ir Lietuvos kinologų draugijos agility varžybų rengimo taisykles. Atranka į agility pasaulio čempionatą vykdoma pagal Atviros atrankos į agility pasaulio čempionatą nuostatus. Varžybų organizatorius pasilieka teisę pakeisti teisėją pradedančiųjų trasoms. Varžybose gali dalyvauti tik skiepyti šunys. Varžybose gali dalyvauti ir neturintys kilmės dokumentų šunys, tačiau dėl dalyvavimo FCI Agility pasaulio čempionate jie nesivaržo. Rujojančios kalės startuoja nuo kilimėlio, apie tai varžybų organizatoriams būtina pranešti registruojantis varžybų metu. Varžybose gali dalyvauti tik skiepyti šunys, varžybų dalyviai turi turėti ir paprašius sekretoriatui pateikti veterinarines knygeles.

Visoje teritorijoje prašome laikytis švaros. Augintinių išmatas susirinkti būtina.

Organizatoriai pasilieka teisę skirti papildomus prizus.

FCI pasaulio agility čempionatas „FCI Agility World Championship 2019“ vyks 2019.09.19-22 dienomis, Turku mieste Suomijoje.
Daugiau informacijos facebook: https://www.facebook.com/awc2019